VE-21Z-EY-F4
Артикул производителя:
VE-21Z-EY-F4
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 2V 20W
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-10°C ~ 85°C
Power (Watts) :
20 W
Size / Dimension :
4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
21V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
2V