TV105-4TL20
- Артикул производителя:
- TV105-4TL20
- Краткое описание:
- TUBING 0.204" ID PVC 250' BLACK
- Diameter - Inside :
- 0.204" (5.18mm)
- Diameter - Outside :
- 0.264" (6.70mm)
- Length :
- 250' (76.20m)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 105°C
- Product Status :
- Obsolete
- Wall Thickness :
- 0.020" (0.51mm)