TV105-1TL20
- Артикул производителя:
- TV105-1TL20
- Краткое описание:
- TUBING 0.289" ID PVC 250' BLACK
- Diameter - Inside :
- 0.289" (7.34mm)
- Diameter - Outside :
- 0.351" (8.92mm)
- Length :
- 250' (76.20m)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 105°C
- Product Status :
- Obsolete
- Wall Thickness :
- 0.020" (0.51mm)