TV105-1M20Y
- Артикул производителя:
- TV105-1M20Y
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- TUBING 0.289" ID PVC 1000' BLACK
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving
- Abrasion Protection :
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- 0.289" (7.34mm)
- Diameter - Outside :
- 0.351" (8.92mm)
- Environment Protection :
- Features :
- Heat Protection :
- Flame Retardant, Heat Resistant
- Length :
- 1000' (304.80m)
- Liquid Protection :
- Moisture Resistant, Oil Resistant
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Material Flammability Rating :
- UL 224 VW-1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Solid Tubing
- Type Attributes :
- Smooth
- Wall Thickness :
- 0.020" (0.51mm)