NETM2000-12-0-SP
- Артикул производителя:
- NETM2000-12-0-SP
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- TUBING 0.472" ID POLY BLACK
- Производитель :
- Категория товара :
- Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving
- Abrasion Protection :
- Abrasion Resistant
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- 0.472" (12.00mm)
- Diameter - Outside :
- 0.512" (13.00mm)
- Environment Protection :
- Features :
- Heat Protection :
- Flame Retardant, Heat Resistant
- Length :
- Liquid Protection :
- Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant
- Material :
- Polyolefin (PO)
- Material Flammability Rating :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Solid Tubing
- Type Attributes :
- Smooth
- Wall Thickness :
- 0.020" (0.51mm)