SCE016LD2VC1S
- Артикул производителя:
- SCE016LD2VC1S
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Current - Supply :
- 40mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 2kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.946" (49.43mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.687" Dia (42.85mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 6V, 61cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm), Wire Leads
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 6 ~ 16V