VE-21H-EU-S
Артикул производителя:
VE-21H-EU-S
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 52V 200W
Current - Output (Max) :
3.85A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-10°C ~ 85°C
Power (Watts) :
200 W
Size / Dimension :
4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
21V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
52V