VI-21J-EX-F1
Артикул производителя:
VI-21J-EX-F1
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 36V 75W
Current - Output (Max) :
2.08A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-10°C ~ 85°C
Power (Watts) :
75 W
Size / Dimension :
4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
21V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
36V