VI-21L-IY-F3
- Артикул производителя:
- VI-21L-IY-F3
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 28V 50W
- Current - Output (Max) :
- 1.79A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 21V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V