VE-21T-CV-F4
- Артикул производителя:
- VE-21T-CV-F4
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 6.5V 150W
- Current - Output (Max) :
- 23.08A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 21V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 6.5V