VI-21X-MV-F3
Артикул производителя:
VI-21X-MV-F3
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
Current - Output (Max) :
28.85A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Power (Watts) :
150 W
Size / Dimension :
4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
21V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
5.2V