VE-21X-EV-B1
- Артикул производителя:
- VE-21X-EV-B1
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5.2V 150W
- Current - Output (Max) :
- 28.85A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 21V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5.2V