VWRAT2-D12-D15-SMT-TR
- Артикул производителя:
- VWRAT2-D12-D15-SMT-TR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 2W
- Current - Output (Max) :
- 67mA, 67mA
- Efficiency :
- 79%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.30" H (23.9mm x 13.7mm x 7.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V