VAT2-S12-D15-SMT-TR
- Артикул производителя:
- VAT2-S12-D15-SMT-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 2W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 67mA, 67mA
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 14-SMD Module, 12 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.70" L x 0.50" W x 0.23" H (17.8mm x 12.7mm x 5.8mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V