UWR-3.3/4250-D12AT-C
- Артикул производителя:
- UWR-3.3/4250-D12AT-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 15W
- Current - Output (Max) :
- 4.25A
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.48" H (50.8mm x 25.4mm x 12.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 10V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V