SPDCPOE12
- Артикул производителя:
- SPDCPOE12
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 10W
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 800mA
- Efficiency :
- Features :
- SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-SIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.39" L x 0.95" W x 0.67" H (86.0mm x 24.2mm x 17.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated PoE Module
- Voltage - Input (Max) :
- 60V
- Voltage - Input (Min) :
- 38.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V