VIBLSD1-S24-S12-DIP
- Артикул производителя:
- VIBLSD1-S24-S12-DIP
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 1W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 83mA
- Efficiency :
- 73%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 14-DIP Module (300 mil, 5 Leads)
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.80" L x 0.39" W x 0.26" H (20.4mm x 10.0mm x 6.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 25.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 22.8V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V