SIL20C-12SADJ-VJ
- Артикул производителя:
- SIL20C-12SADJ-VJ
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.9-5V 100W
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 20A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 80°C
- Package / Case :
- 11-SIP Module
- Power (Watts) :
- 100 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.20" L x 0.45" W x 1.10" H (30.5mm x 11.4mm x 27.9mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13.8V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.2V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.9 ~ 5V