JHW050FY1
- Артикул производителя:
- JHW050FY1
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 1.8V 50W
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 12A, 12A
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 50 W
- Size / Dimension :
- 2.38" L x 2.26" W x 0.33" H (60.5mm x 57.4mm x 8.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 1.8V