S7AH-12F2500
- Артикул производителя:
- S7AH-12F2500
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 2.5V 30W
- Current - Output (Max) :
- 12A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 0.78" L x 0.70" W x 0.32" H (19.7mm x 17.8mm x 8.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 3.6V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 2.5V