ATH30T05-9SJ
Артикул производителя:
ATH30T05-9SJ
Производитель/Бренд:
Artesyn Embedded Power
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 143W
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
30A
Efficiency :
93%
Features :
Remote On/Off, OCP, UVLO
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
13-SMD Module
Power (Watts) :
143 W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.37" L x 1.12" W x 0.38" H (34.8mm x 28.5mm x 9.6mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
4.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.8 ~ 3.6V