ATH15T033-9SJ
- Артикул производителя:
- ATH15T033-9SJ
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 66W
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 15A
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-SMD Module
- Power (Watts) :
- 66 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.37" L x 0.62" W x 0.38" H (34.8mm x 15.8mm x 9.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 3.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 3V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8 ~ 2.5V