HHD20ZGE-N
- Артикул производителя:
- HHD20ZGE-N
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 3.3V 100W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 20A, 20A
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 10-DIP Module, 1/2 Brick
- Power (Watts) :
- 100 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V