AK42A-048L-050D033SM
- Артикул производителя:
- AK42A-048L-050D033SM
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 15W
- Current - Output (Max) :
- 3A, 4A
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.56" W x 0.50" H (50.8mm x 39.6mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 2.5V