AA05E-048L-150D
- Артикул производителя:
- AA05E-048L-150D
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 5W
- Current - Output (Max) :
- 160mA, 160mA
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (32.2mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V