PTK15-Q48-D15
- Артикул производителя:
- PTK15-Q48-D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 15W
- Current - Output (Max) :
- 500mA, 500mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 71°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 20V
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 15V