SXN15-48D3V3-2V5R
- Артикул производителя:
- SXN15-48D3V3-2V5R
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 15W
- Current - Output (Max) :
- 3.5A, 4.5A
- Efficiency :
- 85%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Package / Case :
- 11-SMD Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 1.91" L x 1.01" W x 0.34" H (48.5mm x 25.7mm x 8.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 33V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 2.5V