AA60A-048L-033D025N
- Артикул производителя:
- AA60A-048L-033D025N
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 75W
- Current - Output (Max) :
- 19A, 19A
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 2.5V