DGP12U5D5
- Артикул производителя:
- DGP12U5D5
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 12W
- Current - Output (Max) :
- 1A, 1A
- Efficiency :
- 78%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16V
- Voltage - Input (Min) :
- 3.5V
- Voltage - Isolation :
- 700 V
- Voltage - Output 1 :
- 5V