DFC15U48D12
- Артикул производителя:
- DFC15U48D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 15W
- Current - Output (Max) :
- 625mA, 625mA
- Efficiency :
- 81%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.02" L x 1.62" W x 0.55" H (51.3mm x 41.2mm x 14.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 20V
- Voltage - Isolation :
- 700 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V