DFC10U48D5
- Артикул производителя:
- DFC10U48D5
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 10W
- Current - Output (Max) :
- 800mA, 800mA
- Efficiency :
- 79%
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.544 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V