RSZ-153.3/HP-R
Артикул производителя:
RSZ-153.3/HP-R
Производитель/Бренд:
Recom Power
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Производитель :
Recom Power
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
200mA
Efficiency :
60%
Features :
SCP
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Package / Case :
10-SMD Module, 6 Leads
Power (Watts) :
1 W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
16.5V
Voltage - Input (Min) :
13.5V
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V