RPP30-4812DW/N
- Артикул производителя:
- RPP30-4812DW/N
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 30W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 87.5%
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V