24IMX70-24-24-0ZG
- Артикул производителя:
- 24IMX70-24-24-0ZG
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 24V 70W
- Current - Output (Max) :
- 1.3A, 1.3A
- Efficiency :
- 90%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Power (Watts) :
- 70 W
- Size / Dimension :
- 2.87" L x 1.88" W x 0.38" H (72.8mm x 47.8mm x 9.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 33.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 15V
- Voltage - Isolation :
- 2.1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 24V