AHVR15V3KV3R3MAP
- Артикул производителя:
- AHVR15V3KV3R3MAP
- Краткое описание:
- I/O Proportional High Voltage
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3.3mA
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Size / Dimension :
- 2.80" L x 1.70" W x 0.85" H (71.1mm x 43.2mm x 21.6mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 4-DIP Module
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 15V
- Voltage - Input (Min) :
- 0V
- Voltage - Isolation :
- 3.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3000V