AM10CW-480512DVZ
- Артикул производителя:
- AM10CW-480512DVZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 12V 10W
- Current - Output (Max) :
- 1A, 417mA
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5 ~ 12V
- Voltage - Output 2 :
- 12V