SW20F-48-5S
- Артикул производителя:
- SW20F-48-5S
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 20W
- Current - Output (Max) :
- 4A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.02" L x 1.02" W x 0.44" H (26.0mm x 26.0mm x 11.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V