AM150HB-11024SA30JZ-K-B
- Артикул производителя:
- AM150HB-11024SA30JZ-K-B
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 150W
- Applications :
- Industrial, Railway
- Current - Output (Max) :
- 6.25A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, Heatsink, Remote On/Off, Remote Sense
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Half Brick
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 2.44" L x 2.00" W x 1.25" H (62.0mm x 58.0mm x 31.8mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Half Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V