SP10F-48-5D
- Артикул производителя:
- SP10F-48-5D
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 10W
- Current - Output (Max) :
- 1A, 1A
- Efficiency :
- 84.5%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 0.87" L x 0.37" W x 0.48" H (22.0mm x 9.5mm x 12.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V