AM20EW-480512DH30VZ
- Артикул производителя:
- AM20EW-480512DH30VZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 12V 20W
- Current - Output (Max) :
- 2A, 833mA
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5 ~ 12V
- Voltage - Output 2 :
- 12V