AM10SBO-4824SNZ-B
- Артикул производителя:
- AM10SBO-4824SNZ-B
- Краткое описание:
- 10W DC/DC CONVERTER
- Current - Output (Max) :
- 417mA
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 0.90" L x 0.45" W x 1.30" H (22.9mm x 11.4mm x 33.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V