AMDG-121803A50JZ-B
- Артикул производителя:
- AMDG-121803A50JZ-B
- Краткое описание:
- 2.1W DC/DC CONVERTER
- Current - Output (Max) :
- 100mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 7-SIP Module
- Power (Watts) :
- 2.1 W
- Size / Dimension :
- 0.39" L x 0.49" W x 0.77" H (9.9mm x 12.4mm x 19.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- -3 ~ 18V