AMDG-151504A50JZ
- Артикул производителя:
- AMDG-151504A50JZ
- Краткое описание:
- 2.28W DC/DC CONVERTER
- Current - Output (Max) :
- 120mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 2.28 W
- Size / Dimension :
- 0.39" L x 0.49" W x 0.77" H (9.9mm x 12.4mm x 19.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 16.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V