AM1M-2409DH30JZ
- Артикул производителя:
- AM1M-2409DH30JZ
- Краткое описание:
- 1W DC/DC CONVERTER
- Current - Output (Max) :
- 55mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.30" L x 0.40" W x 0.46" H (7.6mm x 10.2mm x 11.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 26.4V
- Voltage - Input (Min) :
- 21.6V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- -9 ~ 9V