10C24-P125-I10-AQ-DAR
Артикул производителя:
10C24-P125-I10-AQ-DAR
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 10000V 60W
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
12.5mA
Efficiency :
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
60 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
10000V