1/8C24-NP125-H-Z11-1
- Артикул производителя:
- 1/8C24-NP125-H-Z11-1
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-125V 15W
- Current - Output (Max) :
- 480mA, 480mA
- Efficiency :
- Features :
- Heat Sink
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 8.00" L x 4.50" W x 1.48" H (203.2mm x 114.3mm x 37.6mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 125V