1/8C24-NP125-1
Артикул производителя:
1/8C24-NP125-1
Краткое описание:
DC DC CONVERTER +/-125V 60W
Control Features :
Enable, Active Floating
Current - Output (Max) :
480mA, 480mA
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Power (Watts) :
60 W
Size / Dimension :
8.00" L x 4.50" W x 1.08" H (203.2mm x 114.3mm x 27.4mm)
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
125V