1/8C24-N125-I5-DA-H
Артикул производителя:
1/8C24-N125-I5-DA-H
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 125V 60W
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
Features :
Heat Sink
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
60 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.50" L x 4.00" W x 1.46" H (114.3mm x 101.6mm x 37.2mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
125V