35A24-P30-25PPM-F-M-H
Артикул производителя:
35A24-P30-25PPM-F-M-H
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
860mA
Efficiency :
Features :
Heat Sink
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
30 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
6.96" L x 1.60" W x 1.14" H (176.8mm x 40.6mm x 40.6mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
35000V