1/2AA24-N30-I5-25PPM-M-H
Артикул производителя:
1/2AA24-N30-I5-25PPM-M-H
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 500V 15W
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
60mA
Efficiency :
Features :
Heat Sink
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Package / Case :
11-DIP Module
Power (Watts) :
15 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.00" L x 1.53" W x 1.34" H (76.2mm x 38.9mm x 34.1mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
500V